4 Ağustos 2010 Çarşamba

SBS sonuçları istediğiniz gibi mi?

3 Ağustos 2010 tarihinde açıklanan 6. ve 7. sınıf sbs sonuçları kimi öğrencileri mutlu ederken kimi öğrencileri hayal kırıklığına uğrattı.
Bazı öğrenciler ise, sbs sonuçlarının yanlış hesaplandığını iddia ediyor, bazı öğrenciler ise puanların bekledikleri puandan fazla geldiğini iddia etti.

peki değerli öğrencilerimiz sizin sbs sonucunuz nasıl geldi?

Lütfen 2010 sbs hakkındaki yorumlarınızı aşağı yorum olarak yazabilirsiniz.

7 yorum:

Adsız dedi ki...

OĞLUM TÜRKÇE18 D 3 Y,MATEMATİK17D1Y,FEN 13D 4Y 1B,SOSYAL14D 4Y,İNGİLİZCE15D YAPTI VE 434 SBS PUANI ALDI . SİZCE DE YANLIŞ DEĞİL Mİ? İTİRAZ ETMELİ MİYİM?

Adsız dedi ki...

Sbs sonucum güzel fakat beklediğimden az.Ayrıca çoğu arkadaşımın ve benim sınav puanımız yüksek sınıf puanımız düşük.Bildiğimiz kadarıyla sınıf puanı yüksek olmalı.Çünkü o okul içerisindeki performansla alakalıdır.Ben takdir aldım fakat sınıf puanı alamadım.Mağduriyetimin nasıl giderileceği hakkında bir bilgi verirseniz sevinirim.

Adsız dedi ki...

beklediğim gibi değil çok sinirliyim.. sınıf puanın eklenmesi gerekiyordu... ama eklenmenmiş.. cede açıklanmadan önce puan hesaplamadada aynısı çıkmıştı yani çok saçma...

Adsız dedi ki...

bence puanlar yanlış hesaplandı çünkü beklediğimden çok daha düşük geldi:(

Büşra KUZ dedi ki...

Ben BÜŞRA KUZ.Hasankadı İlköğretim Okulunda okuyorum.sbsden 453 aldım ama bana burs verilmedi.Ne yapabilirim?

ayşe dedi ki...

bekledigimden çook düşük geldi ve ben bu yıl ki kadar zor bi sınava girmedim 6. sınıv 399 7. sınıf 392 4 haziranda girdigim sınav ise ögrenmek bile istemiyorum bu ne ya bu soruları hazırlayanlarn amacı ne?

Adsız dedi ki...

Haklısınız ben 450beklerken 350aldım